Velosipēdi un aprīkojums

Labākā jūsu prasībām un vajadzībām visatbilstošākā velosipēda izvēle nav viegls uzdevums.

 

Velosipēdu izvēle ir tik liela, ka var apjukt starp kalnu, pilsētas un ceļojumu velosipēdiem.

Šis raksts ( ļoti ceram) atklās katra velosipēdu veida īpatnības, iepazīstinās  ar to raksturojumiem un izmantošanas veidiem. Un tā- uz priekšu...

 

Folding (salokāmais velosipēds)

Salokāmie velosipēdi ir īpaši iecienīti ceļotāju vidū. Ir ērti izkāpt no mašīnas vai vilciena un tālāk  apskates braucienu turpināt ar velosipēdu, kurš pie tam neaizņem daudz vietas. Parasti šāds velosipēds ir salokāms uz pusēm. Riteņu diametrs parasti ir 20 collas, un ar to ir pietiekami ērtai, mierīgai, ne ļoti ātrai braukšanai.

Var izvēlēties ekonomisko variantu ar metāla rāmi, bez ātrumu pārslēgiem. Nu ko- nav slikti! Pievienojiet vēl klāt naudu un dabūsiet saliekamo velosipēdu ar alumīnija rāmi un vairākiem ātrumiem. Un novērtējiet maksimālās ērtības, ko sagādā šis velosipēdu veids!

 

E-bike (elektrovelosipēds)

Arvien biežāk no draugiem un paziņām dzirdat par noslēpumainiem elektrovelosipēdiem? Vai nu tas ir miniskūteris, vai vienkārši vējā izmesta nauda... Tad nu noskaidrosim to.

Šis velosipēda veids ir ar elektrisko piedziņu, kas daļēji vai pilnībā nodrošina tā kustību.

Lai gan tam ir elektriskā piedziņa, elektrovelosipēdu izmanto līdzīgi  kā parasto velosipēdu, un vairākumā valstu braukšanai ar to nav vajadzīga vadītāja apliecība.

Vienkārši sakot, Jūs minat pedāļus, vienlaikus uzlādējot velosipēda akumulatoru. Piekusāt? Tālāk braucot, velosipēds palīdzēs, griežot pedāļus Jūsu vietā, radot iespaidu, ka vizināties pa nogāzi no kalna.

Elektrovelosipēds ir universāls. Ir MTB jeb kalnu velosipēdi, ir pilsētas velosipēdi. Kopumā braukšanai ar tiem nav nepieciešama speciāla  sagatavošanās, drīzāk pretēji- tas vajadzības gadījumā var samazināt velosipēdista slodzi.

 

City (pilsētas velosipēds)